FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj
Jak ocenie gre Mobile Forces

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Worms World Strona Główna -> Gry komputerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ocena gry
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
25%
 25%  [ 1 ]
Grałem i jestem najlepszy
0%
 0%  [ 0 ]
Nigdy nie grałem w taką grę
75%
 75%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
Kbwgothic
Worm
Worm


Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 129
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 6/7

PostWysłany: Pią 14:36, 11 Mar 2011    Temat postu: Jak ocenie gre Mobile Forces

EDIT Kenex : Zrobiłem porządek w tym wątku. Poniżej posty użytkownika : Kbwgothic

======================================

Tu wybieracie jak oceniacie Mobile Forces.

======================================

Bronie

Do ekwipunku wrzucić możemy broni na 6 miejsc, jednocześnie pamiętając, że im więcej mamy sprzętu, tym wolniej chodzimy.

* Adrenaline Shot – strzykawka zawierająca adrenaliną, przywraca punkty życia. Zajmuje jedna miejsce w ekwipunku.
* Magnum Pistol – jedyny pistolet w grze, o dużej mocy. Magazynek mieści osiem nabojów, a gracz przy wyborze dostaje ich ogólnie 48. Zajmuje jedno miejsce w ekwipunku.
* Granaty – przy ich wyborze dostajemy dwie możliwości użycia. Pierwszy – czasowy (wybuch po kilku sekundach od rzutu), i drugi – uderzeniowy (wybuch przy spotkaniu z celem).
* Trip Mines – miny, za pomocą których można zastawiać pułapki dwoma sposobami – rzucając, podobnie jak granaty lub przyczepiając je np. do ścian. Zajmuje jedno miejsce w ekwipunku.
* M-16 Short version – skrócona wersja karabinu M16. Jest szybkostrzelna, zajmuje dwa miejsca w ekwipunku. Magazynek mieści 48 nabojów, a ogólnie dostajemy ich 240.
* Combat Shotgun – strzelba powtarzalna. Ma dwa tryby strzelania ; pierwszy – pojedynczy (z każdej z dwóch luf wystrzał oddzielny), drugi – podwójny (wystrzał z obu luf jednocześnie). Możemy zabrać ze sobą 40 sztuk amunicji.
* Sniper Rifle – karabin wyborowy. Przytrzymując klawisz strzału, ładujemy pasek mocy. Im jest go więcej, tym większa szansa, że strzał będzie śmiertelny. Zajmuje 3 miejsca w ekwipunku. Magazynek mieści 4 naboje, wszystkich dostajemy 16.
* Heavy Machine Gun – ciężki karabin maszynowy. Zajmuje 5 miejsc w ekwipunku, a amunicji zabrać możemy 720 sztuk.
* Rocket Launcher – wyrzutnia rakiet. Potrafi niszczyć pojazdy, ma tryb namierzania ludzi i osób. Zajmuje 4 miejsca w ekwipunku, a rakiet możemy zabrać 10.
* Kevlar Vest – kamizelka kuloodporna. Zajmuje jedno miejsce w ekwipunku.
* Nóż – jest wbudowany w ekwipunek, nie można go wyrzucić ; zadaje małe obrażenia, powinien być używany w ostateczności. Można nim także rzucać.

======================================

Tryby gry

Mobile Forces posiada kilka klasycznych trybów gry. Nowością są tryby takie jak Trailer, Holdout itp.

* Deathmatch – Wygrywa gracz z największą ilością fragów po danym okresie czasu.
* Squad Deathmatch (Team Deathmatch) – Rozgrywka jest podobna do tej z trybu deathmatch, jednak gracze są podzieleni na dwie drużyny.
* CTF (Capture The Flag) – Celem rozgrywki jest zdobycie flagi wroga i zaniesienie jej do własnej bazy, jednocześnie broniąc swojej flagi.
* Holdout – Celem rozgrywki jest zajęcie neutralnej części mapy i utrzymanie jej przez jak najdłuższy czas. Wygrywa drużyna, która osiągnie limit czasowy.
* Detonation – Obydwie drużyny mają umieszczone ładunki nitrogliceryny w głowie. Celem jest zdobycie klucza detonacyjnego i umieszczeniem go w detonatorze wroga.
* Safecracker – Tryb polega na zrabowaniu z bazy wroga złota ukrytego w sejfie. Po zdobyciu złota przez daną drużynę, rolę się odwracają i teraz drugi zespół stara się zdobyć cenny kruszec.
* Trailer – Rozgrywka polega na przejęciu samochodu – bomby ze strefy neutralnej i zdetonowanie go w bazie

======================================

Pojazdy

* M939 – ciężarówka armii USA, posiada 5 miejsc, włącznie z kierowcą. Jest powolna i słabo opancerzona, aczkolwiek może dowieść całą drużynę na miejsce akcji.
* HMMWV – standardowy Hummer. Jako kierowca można poczuć się bezpieczenie, gdyż przód pojazdu jest dobrze opancerzony. Posiada 4 miejsca, z czego dwa na dachu, skąd można prowadzić wygodnie ostrzał.
* Armadillo – czołg, posiada 2 miejsca. Wytrzymuje potężny ostrzał nawet przez kilkadziesiąt sekund.
* Buggy – jeep terenowy. Posiada 2 miejsca, jest szybki i zwrotny. Wadą jest brak opancerzenia – zarówno kierowca jak i pasażer nie są chronieni w jakikolwiek sposób.

======================================

Statystyki:
..chwilowo niedostępne


Kody i porady do gry
Mobile forces

Naciśnij tyldę [~], aby wpisać tam poniższe kody.

horsey - aktywowanie trybu oszukiwania

god - tryb boga
teamgod - tryb boga dla drużyny
amphibious - oddychasz podwodą
fly - tryb latania

ghost - przechodzisz przez ściany
loaded - wszystkie bronie
invisibile - niewidzialność
killpawns - zabija komputerowych graczy
killenemy - zabija wszystkich wrogów
killcars - wszystkie samochody eksplodują

======================================

Mobile Forces to kolejna gra akcji wykorzystująca osławiony engine Unreal’a. Jest to taktyczny shooter wojenny, w którym gracze mogą siać zniszczenie nie tylko za pomocą broni ręcznej lecz również wykorzystując całą gamę uzbrojonych po zęby pojazdów.

Mobile Forces to kolejna gra akcji wykorzystująca osławiony engine Unreal’a. Jest to taktyczny shooter wojenny, w którym gracze mogą siać zniszczenie nie tylko za pomocą broni ręcznej lecz również wykorzystując całą gamę uzbrojonych po zęby pojazdów. Akcja Mobile Forces toczy się w jedenastu odmiennych lokacjach, począwszy od doków i obozu szkoleniowego, a skończywszy na bazie ukrytej wśród niedostępnych lodów. Do wyboru mamy osiem różnych trybów gry, takich jak Safe Cracker, gdzie musimy zakraść się do wrogiej bazy, otworzyć sejf i ukraść sztabki złota; czy inny polegający na doścignięciu pojazdu, którym ucieka zdrajca i wyeliminowaniu go. W ręce naszego bohatera oddano dziewięć rodzajów broni ręcznej, każda z dwoma mechanizmami strzelania (np. strzelba może strzelać pojedynczymi nabojami lub z obydwóch rur naraz, a karabin maszynowy długą lub krótką serią). Materiały wybuchowe, jak laserowe miny, można do wyboru rzucać lub przyczepiać w strategicznych miejscach do ścian, drzwi i pojazdów.

Istotna jest waga naszej postaci powodująca, że im więcej nosimy broni tym wolniej się poruszamy. Wprowadzony jest system klas postaci, lecz w przeciwieństwie do Counter-Strike, można je zmieniać w trakcie gry nie czekając na śmierć. Pojazdy w Mobile Forces są dziełem tego samego człowieka, który stworzył samochody występujące w Grand Theft Auto 3 i Wild Metal Country, dzięki czemu charakteryzują się doskonale oddaną sylwetką i modelem jazdy. Nie są to „pudełka” które jeżdżą lecz pojazdy wyposażone w zawieszenie, silniki, hamulce itd., co powoduje, że zniszczenie konkretnego elementu wpływa na jego sprawność. Gra pozwala na rozgrywkę w trybie single player oraz multiplayer, gdzie gracze mogą zmagać się między sobą w kilku trybach gry, między innymi Death Match oraz Capture the Flag.

======================================

Screeny z gry
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen
Mobile Forces screen

======================================

WOJSKA ZMECHANIZOWANE - NA WOZIE CZY POD WOZEM?

Ostatnio zachęcony niską ceną i DVDboxem postanowiłem kupić grę Mobile Forces. Jest to program pisany na enginie Unreal Tournament'a. Owo dzieło to pierwszy produkt firmy Rage Games. Jest to shooter przeznaczony głównie do gry w necie, ale istnieje także tryb single. Z samego tytułu wynika, że w grze będą występowały również samochody. Nie spodziewajmy się jednak czołgów jak w Battlefieldzie. Tu pojazdy służą jedynie do transportu piechoty i ewentualnie rozjeżdżania przeciwnika. A wehikułów mamy 4 rodzaje. Buggy - przypominający wyścigówkę pustynną, szybki i słabo opancerzony. Humma - czyli nic innego jak popularny Humvee (a właściwie HMMWV) nazywany również przez laików Hummerem. Nie jest już tak szybki, aczkolwiek daje dużo większe poczucie bezpieczeństwa. Wojsko transportujemy również ciężarówką do złudzenia przypominającą amerykańską odkrytą M939. Można nią zabrać niemal całą drużynę, choć nie zapewnia jej ochrony przed kulami. Najlepiej opancerzony jest APC, aczkolwiek porusza się niewiele szybciej od człowieka. Samochody przydają się do frontalnego ataku lub szybkiego przemieszczenia jednostek. Jeśli wolimy możemy też przejść piechotą wąskimi korytarzami. Mapy są tak skonstruowane, że prawie niemożliwe jest poznanie którejkolwiek w pełni. Zawsze nas czymś zaskoczy i co chwile odkrywamy coś nowego. Są one fantastycznie skonstruowane i stanowią najmocniejszy punkt gry. Nigdy wcześniej nie widziałem tak genialnie zaprojektowanych placów boju. Jednak w shooterze najważniejsza jest broń. Nie ma jej tu tak dużo jak np. w CSie, ale znajdziemy wszystko co nam potrzeba. Narzekać możemy na modele naszych pukawek. Nie zachwycają nas one, ale samo wykorzystanie maszyn śmierci to już zupełnie inna sprawa. Każda broń ma drugi tryb, który w większości przypadków sprowadza się do lekkiego zbliżenia i większej celności strzałów. Znajdujemy jednak miny laserowe podobne do tych z Duke Nukema 3D, ale można je rzucić na podłogę i wykorzystać jako miny zbliżeniowe. Granaty również mają dwa tryby: w pierwszym wybuchają po upływie określonego czasu, a w drugim przy zetknięciu z celem. Odpowiednie wykorzystanie każdego trybu daje dużo zabawy oraz zwiększa nasze szanse na zwycięstwo. Zachwycony jestem także faktem, że nożem można również rzucać! Tryb uzbrajania jest zrobiony bardzo ciekawie. Po prostu wybieramy jakie uzbrojenie załadujemy do naszego plecaka. Ma on jednak ograniczoną pojemność, a im więcej niesiemy tym wolniej się poruszamy. Zdarza się więc, że podczas ucieczki odrzucamy ciążące nam uzbrojenie! Przydaje się to również np. podczas uciekania z ukradzioną flagą!


Mobile Forces 101847,1

Nocny patrol


A klasyczny CTF (Capture The Flag) jest tylko jednym z ośmiu trybów rozgrywki. Mamy dostęp do Deathmatcha, drużynowego Deathmatcha oraz zupełnie nowych, takich jak okradanie sejfu, detonacja bazy przeciwnika i innych. Każdy z nich jest dobrze przemyślany i dostarcza wiele zabawy.W sumie przy jedenastu mapach i ośmiu trybach mamy aż 88 kombinacji. Możemy także ściągać nowe mapy z internetu. Jeśli sami wpadniemy na jakiś dobry pomysł możemy stworzyć mapę za pomocą dołączonego edytora. Dźwięki są całkiem niezłe, nic dodać nic ująć. Nie można wychwalać pod niebiosa odgłosu serii M4 ale podstaw do narzekań też nie ma. Co do samej grafiki wspomniane wcześniej modele broni to jeden z dwóch mankamentów. Drugi to jedynie dwa modele postaci. Widzimy policjanta z hełmem i maską na twarzy co wygląda dziwnie, oraz przeciętny model terrorysty. Jednak łączenie terrorystów i policjantów w jednej drużynie jest co najmniej śmieszne. Mam nadzieję, że uda mi się w necie znaleźć nieco lepsze skiny i zaradzić temu problemowi. Poza tym muszę przyznać, że przyjemność z gry jest naprawdę duża. Dobry tryb wydawania rozkazów nie przeszkadza w grze. Kilka podstawowych komend i koledzy wiedzą co mają robić. Takie gry lubię - proste, tanie i naprawdę bardzo dobre. Szkoda, że gra przeszła nieco bez echa, gdyż gdyby nie kilka niedoróbek najprawdopodobniej nie słyszelibyśmy teraz o Battlefieldzie a o Mobile Forces, choć i z nimi gra niewiele ustępuje wcześniej wspomnianemu tytułowi. Ocena - oczywiście w systemie deskorolkowym - 92.9.

======================================

Mobile Forces - 4
Mobile Forces - 5
Mobile Forces - 1
Mobile Forces - 2
Mobile Forces - 3

======================================

Zainstalowałem sobie tą gre.xDxDxD

======================================

Jest w tej gdzie 11rozdziałow(to są mapy)/8trybów w kazdym rozdzilae(te trybu to sa misje).

======================================

Wtej gdzre jestem rodział1 z 11 misja 1 z 8.1 Rozdział Magazyn Misja 1 Trailer.

======================================

Komentarze administracji :

Hej, hej! To, że to jest dział o grze to nie znaczy, że będziesz sobie robił multiposty. Na przyszłość używaj opcji "edytuj"! //Wormer

Kbwgothic! Na przyszłość używaj opcji edytuj! - Wormsiarz

Używaj opcji "edycja" // kenex


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wormsiarz
Head Admin
Head Admin


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 2210
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Pią 15:01, 11 Mar 2011    Temat postu:

Nie grałem w nią.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kenex
Moderator


Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 1091
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Kenex Spam Center

PostWysłany: Wto 17:47, 15 Mar 2011    Temat postu:

Jeśli myślisz że pisząc tyle postów, przekonasz nas do tej gry ... ech. Nie zdziw się jeśli skutki będą odwrotne.

Nie przepadam za takimi grami i pewnie nigdy w nią nie zagram Mruga

EDIT : Zrobiłem porządek w tym wątku.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kenex dnia Śro 19:40, 16 Mar 2011, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kbwgothic
Worm
Worm


Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 129
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 6/7

PostWysłany: Wto 5:24, 07 Cze 2011    Temat postu:

To jak juz nie głosujecie tu to zamnkijcie temat

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wormer21
Moderator


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1918
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Wto 18:59, 07 Cze 2011    Temat postu:

Po co zamykać temat? Są też inni użytkownicy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kenex2
Nowy


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Pon 18:51, 20 Cze 2011    Temat postu:

Dokładnie. Może przyjdzie ktoś kto też grał w ta grę? Kwadratowy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Worms World Strona Główna -> Gry komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Army Design by mfs9 - Strik9
Regulamin